Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

Głosowanie w konkursie zostało zamknięte, a my wiemy już, jak wołać do naszych młodych żubrząt :) Zwycięskie imiona w Konkursie "Nazwać Żubry PO Imieniu" 2026 r. to POLIWKA oraz POGROMIR. Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział, przesyłanie kreatywnych propozycji imion oraz oddawanie głosów w formularzach. Pamiętajcie, że oprócz dwóch Laureatów, troje losowo wybranych Uczestników otrzyma od BPN nagrodę-niespodziankę.

Działanie jest realizowane w ramach projektu nr FENX.01.05-IW.01-0007/24 pn. „Ochrona in-situ i ex-situ oraz zarządzanie żubrami przez Białowieski Park Narodowy” w ramach działania FENX.01.05.Ochrona przyrody i rozwój zielonej infrastruktury priorytetu FENX.01.Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z Funduszu Spójności Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027.

 

  #Konkurs#FunduszeEuropejskie